Systemy wystawiennicze
Atrakcje turystyczne
RSS - katalog i czytnik
Black Point - katalog stron
Internetowe biuro prasowe
WEBNODE - strony www Warszawa
Sportowe Stowarzyszenie Inwalidów START Poznań
Producent gadżetów reklamowych
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Stoiska targowe

Punkty: 11 [ ct:3, pr:3, gfx:3, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Oferujemy stoiska targowe w systemach Ego Exhibit, SnapUp, Flexiframe szwedzkiego wytwórcy Mark Bric Display. Flexiframe to nowoczesny panelowy system wystawienniczy, w którym boks buduje się z prostokątnych ram łączonych dedykowanymi konektorami. Ego - najnowszy system prezentacji paneli graficznych. Ego Exhibit pozwala budować nowatorskie konstrukcje nawet do wysokości 5 i pół metra. Jest to system stabilny - umożliwia wieszanie telewizorów o dużej przekątnej. Ego Exhibit posiada szeroki wachlarz dodatków. Na przykład lampki halogenowe, półki i skrzynie transportowe. Mobilne i atrakcyjne cenowo systemy targowe używa się na wielu imprezach targowych. Jest to tańsza alternatywa dla stoisk tworzonych według indywidualnego projektu.
słowa kluczowe stoiska targowe, zabudowa targowa, ścianki targowe, stoisko na targi, przenośne stoiska targowe
kategorie Marketing i reklama >> Systemy wystawiennicze
data wpisu 2017-04-05
url http://www.stoiska-targowe.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
Polityka prywatności |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: seo@artalia.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij